Martin Kove

Obrazok
    

Celkové hodnotenie

nan/10 (0 hlasů)

Herec,   

Narodený: 6.3.1946

Miesto Narodenia: Brooklyn, New York, USA

 

...více

Životopis

Martin Kove, 184cm vysoký chlapík s drsnou vizáží a přísným pohledem se narodil v roce 1947 v Brooklynu v židovské rodině.

Do filmového světa vpadl v roce 1971 menší rolí v LITTLE MURDERS a o rok později ve snímku THE LAST HOUSE ON THE LEFT. Během následujících let dostal několik podřadnějších rolí až konečně přisel rok 1984 a s ním první díl z trilogie KARATE KID. Martin zde naplno mohl využít své znalosti bojových umění (černý pásek v karate), ztvárnil hlavního záporáka a představitele „temného karate“ Johna Kreese. Objevil se i ve dvou dalších pokračování z let 1986 a 1989.

Mezi jeho další známé počiny patří například role detektiva Victora Isbeckyho v seriálu CAGNEY A LACEY nebo pilota helikoptéry v druhém díle RAMBA. Od roku 1971 se Martin Kove objevil ve více než 80 celovečerních filmech, či seriálech.

Co se týká osobního života, tak Martin byl 24 let ženatý s Vivienne Kove. Má dvě děti, dvojčata, kluka Jesse Morgan a dceru Rachel Olivia.
Bez komentáře :-).
Túto osobnosť můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.