Jeff Fahey

Obrazok
    

Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

Herec,   

Narodený: 29.11.1952

Miesto Narodenia: Olean, New York, USA

 

...více

Životopis

Narozen 29. listopadu roku 1952 v Olean, New York. Byl šestý ze třinácti počatých sourozenců Irsko-americké rodiny. Vyrůstal v Bufallu, New York od šesti až po věk deseti let. Domov opouští ve věku sedmnácti let a vydává se na cesty po a Aljašce a Evropě.

Fahey začal hrát až když získal plné stipendium k tancování s Joffrey Ballet. Díky tomu procestoval mnoho různých divadel po celých státech, i divadlo na Broadwayi. První televizní roličku ztvárnil v telenovele ONE LIFE TO LIVE, kde sehrál Garyho Corelliho. Roku 1985 dostává roli ve filmu SILVERADO. Poté si zahrál překupníka zbraní v MIAMI VICE z roku 1986. Ve stejném roce, 1986, se objevil v thrilleru PSYCHO III.

Známější rolí je Jobe po boku Piercea Brosnana v THE LAWNMOWER MAN. Ztvárnil taky Franka Lapiduse ve čtvrté sérii oblíbeného seriálu LOST, kterého si vybavíme jako pilota helikoptéry „záchranného“ týmu. V poslední době hrál v GRINDHOUSE: PLANET TERROR.
Bez komentáře :-).
Túto osobnosť můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.