Chris Klein


(Frederick Christophe Klein)Obrazok
    

Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

Herec,   

Narodený: 14.3.1979

Miesto Narodenia: Hinsdale, Illinois, USA

 

...více

Životopis

Frederick Christopher Klein se narodil 14.března 1979 v Hinsdale ve státě Illinois, kde také vyrůstal. Narodil se jako druhý ze tří dětí. Jeho starší sestra Debbie se narodila roku 1978 a mladší bratr roku 1982. Ve třinácti letech se přestěhoval s rodinou do města Omahy ve státě Nebraska. Studoval na Military West High School a při studiích na této škole se také objevil ve filmu Alexandera Paynea ELECTION (1999).

Následovala pravděpobně jeho nejznámější role a to v komedii PRCI, PRCI, PRCIČKY (1999), kde ztvárnil Chrise "OZ" Ostreichera. O rok později přijal hlavní roli v romantickém dramatu NEJPEVNĚJŠÍ POUTO. Romantické filmy neopustil a zahrál si opět hlavní roli ve filmu ŘEKNI, ŽE TO TAK NENÍ (2001). Oba tyto filmy se příliš nechytily, ale přichází volné pokračování snímku PRCI, PRCI, PRCIČKY s názvem PRCI, PRCI, PRCIČKY 2.

Ve válečném filmu z prostředí vietnamské války ÚDOLÍ STÍNŮ (2002) si zahrál mladého poručíka Jacka Goeghegana. John McTiernan si ho vybral do hlavní role svého sportovního snímku ROLLERBALL, který ale skončil jako absolutní propadák. Svou reputaci si alespoň opravil ve SVĚTU PODLE LELANDA (2003) - toto kriminální drama pojednává o studentovi, který spáchá nesmyslnou vraždu a putuje do vězení pro mladistvé. Chris si zde zahrál postavu Allena Harrise. Také hrál v romantické komedii MILUJI TĚ K SEŽRÁNÍ (2005) po boku Amy Smart a Ryana Reynoldse. Prožil také DLOUHÝ VÍKEND (2005). Nejnověji si zahrál v dramatu DAY ZERO (2007) a ve filmu HANK A MIKE (2008).
Bez komentáře :-).
Túto osobnosť můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.