Denise Richards


(Denise Lee Richards)Obrazok
    

Celkové hodnotenie

10.0/10 (1 hlas)

Herec,   

Narodený: 17.2.1971

Miesto Narodenia: Downers Grove, Illinois, USA

 

...více

Životopis

Denise Lee Richards se narodila v Downers Grove, stát Illionis (USA). Její matka Joni byla majitelka kavárny a otec Irv byl inženýr v telefonní společnosti. Má jednu sestru Michelle. V šestnácti se s rodinou přestěhovali do San Diega. V roce 1989 odmaturovala na El Camino High School v Oceanside (Callifornia), při studiu si přivydělávala jako modelka.

Začala navštěvovat herecké kurzy, pokračovala coby modelka a příležitostně hrála menší role, převážně v seriálech, např. Ženatý se závazky, Superman, Melrose Place, Weird Science, Against the Grain, Beverly Hills 90210, Doba přílivu...

V devadesátých letech se začala často objevovat v televizi např. v show Saved by the Bell. Její první větší role byla ve filmu Hvězdná pěchota, následoval podařený snímek Nebezpečné hry. O rok později hraje doktorku Christmas Jones v bondovce Jeden svět nestačí. Zahrála si dále ve filmech Scary Movie 3, Láska nebeská nebo Edmond.

V roce 1999 ji vyhlásil časopis Maxim jako 9. nejvíce sexy ženu světa. O dva roky později to bylo dokonce 2. místo z top100 sexy žen světa v časopise For Him Magazine. Podobných ocenění získala na přelomu století více. Dostala též nabídku od časopisu Playboy.

V létě 2002 se stal jejím manželem herec Charlie Sheen, se kterým se jí narodily dvě dcery: Sam J. a o rok později Rose. Nato byla vyhlášena jako Sexiest Mom of 2005 v magazínu In Touch Weekly. Ještě ten samý rok přichází první manželská krize s Sheenem a nedlouho poté se - za ne zrovna přátelských podmínek a s dlouhou dohrou - rozvádí. Nyní žije se svými dcerami v Kalifornii.
Bez komentáře :-).
Túto osobnosť můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.