Charlie O'Connell


(Charles O'Connell)Obrazok
    

Celkové hodnotenie

nan/10 (0 hlasů)

Herec,   

Narodený: 21.4.1975

Miesto Narodenia: New York, New York, USA

 

...více

Životopis

Narodil se 21. dubna 1975 v New Yorku v rodině učitelky výtvarné výchovy a ředitele reklamní agentury. Má polské a irské předky, dědeček z matčiny strany Charles S. Witkowski byl starostou města Jersey. Vystudoval herectví na New York University.

Před kamerou začínal už v dětství, kdy se spolu se svým o rok starším bratrem Jerrym objevil v několika reklamách. Prvním "opravdovým" filmem byly VELMI NEBEZPEČNÉ ZNÁMOSTI (1999), následovala komedie HELE, VOLE, KDE MÁM KÁRU (2000) a horor ĎÁBLOVA OBĚŤ. V komedii Z NULY HRDINOU (2002) se před kamerou sešel se svým bratrem Jerrym. V širší známost vešel svou účastí v sedmé sezóně televizní reality show THE BACHELORS (2005), kde si vybral jako partnerku porodní asistentku Sarah Brice z Texasu. Vztah trval do září 2007, poté se několikrát rozešli a znovu sešli, v současné době (2010) má novou přítelkyni.

Po boku svého bratra se znovu objevil ve čtvrté řadě seriálu DRZÁ JORDAN, v r. 2006 ztvárnil hlavní roli v televizním sci-fi thrilleru VRAŽEDNÉ VODY. Ve volném čase se věnuje hraní Adventure Golfu.
Bez komentáře :-).
Túto osobnosť můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.