Justin Timberlake


(Justin Randall Timberlake)Obrazok
    

Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

Herec, Režisér, Skladateľ,

Narodený: 31.1.1981

Miesto Narodenia: Memphis, Tennessee, USA

 

...více

Životopis

Justin se narodil a vyrůstal v Memphis v Tennessee. Od malička se mu líbilo zpívání a tancování. Svou první soutěž "Dance Like New Kids On The Block", vyhrál jako malé dítě. Poprvé se v televizi objevil v 11 letech v show pro mladé talenty "Star Search", kde zpíval country music. Po značných úspěších v zahraničí se koncem devadesátých let podařilo *NSync prorazit i v amerických hitparádách s veleúspěšným albem „Strings Attached and Celebrity“.

K obrovskému růstu jeho popularity mu pomohl románek s mladou popovou královnou Britney Spears. V jednu dobu se pár objevoval ve všech světových médií a byl nazýván královským párem popu. Ačkoliv jejich vztah dlouho nevydržel, popularita obou se díky jejich vztahu drží dodnes.

V současné době se Justin rozhodl pro sólovou kariéru, je připraven získat nové fanoušky s jeho prvním sólovým albem „Justified“. Justin má také vlastní organizaci "Justin Timberlake Foundation" pro podporu výuky hudby na školách. Jeho alba jsou 2002 Senorita, 2002 Justified, 2002 Like I Love You, 2003 I'm Lovin' It, a nejúspěšnější bylo 2006 Future Sex / Love Sounds.

Nyní hraje ve filmech. V roce 2005 se objevil ve filmu MIMO ZÁKON, v roce 2006 v SOUTHLAND TALES a známějším filmu o drogách ALPHA DOG. Jeho nejznámější role byla, když nadaboval mladičkého Artuše v animáku SHREK TŘETÍ. Ve filmu V ŘETĚZECH si zahrál po boku Samuela L. Jacksona.
Bez komentáře :-).
Túto osobnosť můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.