Patrick Duffy


(Patrick G. Duffy)Obrazok
    

Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

Herec, Režisér,  

Narodený: 17.3.1949

Miesto Narodenia: Townsend, Montana, USA

 

...více

Životopis

Patrick Duffy narozený 17.března 1949 v Townsedu v Montaně (USA) je americký televizní herec, který se proslavil především rolí Bobbyho Ewinga v tv seriálu "DALLAS" a Franka Lamberta v americkém sitcomu "KROK ZA KROKEM".

V roce 1997 si zahrál ve svém prvním tv seriálu MUŽ Z ATLANTIDY, jako Mark Harris. Po zrušení tohoto seriálu přijal roli Bobbyho Ewinga v již zmíněném seriálu "DALLAS". V březnu roku 2006 začal hrát v dalším tv seriálu "BÁJEČNÍ A BOHATÍ", ze kterého však odešel, ale 5.listopadu 2007 se opět vrátil. V březnu 2008 Patrick hostoval v částečně interaktivní game show "BINGO AMERICA".

V červenci 2008 se rozhodl rezignovat kvůli povinnostem, které měl v game show a tak místo převzal jeho přítel Richard Karn. Patrick se za své kariéry dokonce dočkal několika nominací a jednoho vítězství (1985) za vyjímečný herecký výkon hlavního představitele v seriálu hlavního vysílacího času. Dále byl nominován za nejoblíbenější seriálovou dvojici (1988) a zasloužil si ješte další dvě vítězství v Bambi Awards (1987) a TV Land Awards (2006).Všechna ocenění byla za seriál "DALLAS".
Bez komentáře :-).
Túto osobnosť můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.