Sasha Mitchell

Obrazok
    

Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

Herec,   

Narodený: 27.7.1967

Miesto Narodenia: Los Angeles, Kalifornie, USA

 

...více

Životopis

„Kouďák“ Sasha Mitchell se narodil 27. července 1967 v Los Angeles. Tenhleten bývalý model u Calvina Kleina debutoval v polovině 80. let vedlejší rolí v televizním filmu PLEASURES (1986), po kterém následovalo několik obdobně zapomenutelných druhořadých titulů jako ramboidní béčko DEATH BEFORE DISHONOR (1987) nebo naopak rockyovský SPIKE OF BENSON-HURST (1988), ve kterém si zahrál svou první hlavní roli. Už o dva televizní filmy později se na něj ale usmálo štěstí, když se objevil ve šťavnaté roli nemanželského syna J.R. v matce všech soap oper DALLASU (1978-1991).

V témže roce kdy Sasha nastoupil do DALLASU, natočily „bruselské svaly“ Van Damme po žánrotvorném KRVAVÉM SPORTU další krutou arénovou záležitost nazvanou úderně KICKBOXER (1989). Když o tři roky později Sasha v DALLASU končil, převzal po Jean-Claudovi štafetu a s nechvalně známým béčkařem Albertem Puynem (CYBORG) natočil pokračování KICKBOXER 2: CESTA ZPĚT (1991). Zahrál si v něm bratra Van Dammovy postavy, Davida Sloana, který se musí utkat s nemesis jejich rodiny, vražedným arénovým zabijákem Tong Po. Tuto roli si zopakoval v dalších dvou pokračováních s barvitými podnázvy jako KICKBOXER 3: UMĚNÍ VÁLKY (1993) a KICKBOXER 4: AGRESOR (1994). V pátém, televizním díle jej nahradil jiný pohledný bijec, Mark Dacascos.

„Whoa!“

Co bylo ale daleko důležitější, v roce 1991 se také upsal sitcomu stanice společnosti ABC, KROK ZA KROKEM (1991-1998), jakési moderní verzi BRADY BUNCH, ve kterém ztvárnil svou životní roli potrhlého bratrance početného klanu Lambertových, Codyho. KROK ZA KROKEM slavil obrovský úspěch a vysílal se celých 7 let, na jejichž sklonku Sasha seriál předčasně opustil. Po čtyřleté pauze se vrátil paběrkovat do béčkových vod, přičemž o stejně zvučném titulu jako KICKBOXER si mohl nechat jen zdát. Sascha studoval svého času v newyorském National Improvisational Theatre, má černý pás v taekwondo a sbírá Harleye. Naposledy se mihnul jako „rozzuřený řidič“ ve Spadeově komedii VELKÉ DÍTĚ DICKIE ROBERTS (2003).
Bez komentáře :-).
Túto osobnosť můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.