Cynthia Rothrock


(Cynthia Ann Christine Rothrock)Obrazok
    

Celkové hodnotenie

10.0/10 (1 hlas)

Herec,   

Narodený: 8.3.1957

Miesto Narodenia: Wilmington, Delaware, USA

 

...více

Životopis

Tato americká herečka se narodila 8. března 1957. Svoji kariéru začínala jako trenérka ve fitness studiu. V té době se sama zapsala do kurzu bojového umění. Tento sport ji učaroval natolik, že se rozhodla se mu plně věnovat. Dala výpověď ve fitness studiu, pilně trénovala a začala objíždět různé turnaje. Je pětinásobnou šampionkou ve střední váze v kickboxu, držitelkou pěti titulů mistryně světa v karate a majitelkou pěti černých pásů v korejských a čínských bojových uměních. Také ovládá shaolinský způsob boje.

Bojové umění začala trénovat ve třinácti letech. Po několika letech se začala dostávat do povědomí. objevovala se na titulních stránkách časopisů s bojovou tématikou. Toho si samozřejmě všimli lidé z filmového průmyslu.

Svoji hereckou kariéru zahájila v hongkongských akčních filmech. K jejim pravidelným hereckým partnerům patří Richard Norton, Jeff Wincott nebo Loren Avedon, se kterým se poprvé setkala při natáčení filmu KARATE TIGER 2: ZUŘÍCÍ BLESK. Setkala se s ním také např. ve filmech MANHATTAN nebo TYGŘÍ SPÁRY 3.

Mezi další její filmy patří série jako MARTIAL LAW, HNĚV A ČEST, DRAČÍ LADY nebo zmiňované TYGŘÍ SPÁRY. Objevila se také po boku Kevina Sorbo v jedné epizodě seriálu HERCULES. Zatím jejím posledním filmem je SCI-FIGHTER s Lorenzo Lamasem a Donem „ The Dragonem“ Wilsonem z roku 2004. Po natočení tohoto filmu se začala plně věnovat svému studiu bojového umění, které sídlí v Kalifornii a je velmi úspěšné. Cynthia Rothrock má dceru Skylar. Kromě amerického, má také hongkongské občanství.
Bez komentáře :-).
Túto osobnosť můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.