Lukáš Bech

Obrazok
    

Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

Herec,   

Narodený: 27.11.1972

Miesto Narodenia: Praha, Československo,

 

...více

Životopis

Lukáš Bech se narodil 27. listopadu 1972 v Praze. Už v pouhých pěti letech si jeho talentu všimla Věra Chytilová. Ihned ho obsadila do filmu PANELSTORY ANEB JAK SE RODÍ SÍDLIŠTĚ (1979). Role mu velice sedla a bylo jasné že nebude jeho jediná.

Poté byl dosazován do dětských filmů a pohádek. Mezi jeho asi nejznámější role patřily ty v RUMBURAK (1984), LUCIE, POSTRACH ULICE (1984) a ..A ZASE TA LUCIE (1984). Filmy nebyly to jediné kde hrál. Objevoval se také v Národním divadle a v Divadle S.K.Neumanna.

Za jeho největší herecký úspěch je považována role Čestmíra v seriálu LÉTAJÍCÍ ČESTMÍR. On sám prohlásil, že je rád že Čestmíra hrál právě on. Kvůli častým problémům s hlasivkami musel však s herectvím přestat. Nedokončil ani studia na pražské pedagogické a právnické fakultě.

Jeho cesty směřovaly do Holandska, kde byl obchodním ředitelem firmy na distribuci filmů. Poté už jen sehrál menší role v divadle a ve filmu ŠEPTEJ (1996). Jeho poslední filmová role byla v roce 2005 ve filmu KLETBA BRATŘÍ GRIMMŮ.
Bez komentáře :-).
Túto osobnosť můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.