Ian Gomez


(Ian Braque Gomez)Obrazok
    

Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

Herec,   

Narodený: 27.12.1964

Miesto Narodenia: New York, New York, USA

 

...více

Životopis

Ian Gomez se narodil 27. prosince 1964 v New York City, matce tanečnici a otci umělci. Ian má v sobě smíchaný původ jak z Portorika, tak z ruského židovství. Přesto konvertoval k řeckému ortodoxnímu náboženství. Na tuto víru ho přivedla jeho žena herečka Nia Vardalos. Mají spolu dceru.

Ian se k herectví dostal díky THE DREW NANCY SHOW. Musel se kvůli tomu ale přestěhovat z New Yorku do Chicaga. Ve filmu se prvně ukázal v ROOKIE OF THE YEAR. Jedna z nejvýznamnější rolí, které se zatím zhostil byla seriálová postava Javiera ve FELICITY. Mihnul se i v jiných seriálech. Epizodní roli si zahrál v REBA nebo ZTRACENI.

Jeho manželka pro něho napsala roli ve filmu MOJE TLUSTÁ ŘECKÁ SVATBA. Se svou ženou si zahrál i ve filmech CONNIE A CARLA, MY LIFE IN RUINS nebo NESNÁŠIM SVATÉHO VALENTÝNA. Za zmínku ještě stojí role ve filmech DICKIE ROBERTS a VŠECHNY CHTĚJÍ PAPIHO.

K vidění je i v seriálu COUGAR TOWN po boku Courtney Cox, kde hraje Andyho - manžela Christy Miller. Což je jeho nejvýraznější role.
Bez komentáře :-).
Túto osobnosť můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.