Dee Wallace


(Deanna Bowers)Obrazok
    

Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

Herec,   

Narodený: 14.12.1948

Miesto Narodenia: Kansas City, Missouri, USA

 

...více

Životopis

Dee Wallace se narodila v Kansas City 14. prosince 1948. Chodila na střední školu Wyandotte v Kansas City a poté na University of Kansas. V roce 1980 si vzala herce Christophera Stona, s nímž měla dceru Gabrielle.

Objevila se již v hororech Cujo, The Howling a v televizních seriálech Together We Stand a The New Lassie. Právě rolemi v hororech se Wallace proslavila. Účinkovala na mnoha konvencích a díky nim si získala pověst velmi laskavé, zábavné, milé a štědré vůči fanouškům. Otevřela herecké studio pro výuku mladých herců.

V roce 1995 náhle zemřel její manžel Christopher Stone na infarkt, zatímco natáčela na Novém Zélandu film Frighteners. Shodou okolností Frighteners vypráví o řadě nevysvětlitelných úmrtí na srdeční zástavu.

Zahrála si pod režisérem Robem Zombie v remaku Halloween, kde hrála roli Cynthie Strode, adoptivní matky Laurie Strode. V roce 2009 hrála roli Nancy Dooly, Vincentovy matky v The Mother of Invention. Dalé se objevila například v thrilleru Sebastian po boku hvězd Daega Faerche, Meadow Williams, Betsy Rue, a Meg Foster.

Napsala již tři knihy a má vlastní rozhlasovou show v rádiu, kde se zabývá vytvořením "vlastního já".


Bez komentáře :-).
Túto osobnosť můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.