Jennifer O'Dell

Obrazok
    

Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

Herec,   

Narodený: 27.11.1974

Miesto Narodenia: Ridgecrest, Kalifornie, USA

 

...více

Životopis

Převážně seriálová herečka Jennifer O´Dell se narodila 27. listopadu 1974 Ridgecrestu v Kalifornii, avšak do svých osmi let žila na Havaji. Poté se s rodinou přestěhovala zpět do Kalifornie, kde se začala objevovat v reklamách na sladkosti. Po maturitě vrhla všechny své síly na budování kariéry herečky a začala se objevovat v jednotlivých epizodách seriálů jako ODPADLÍK (1995), DIAGNOZA VRAŽDA (1998) či populární BEVERLY HILLS 902 10 (1999).

V roce 1999 přišel zlom v její dosavadní kariéře, když získala roli Veroniky, dívky z džungle, v seriálu volně inspirovaného románem Arthura Conana Doylea ZTRACENÝ SVĚT. Tak jak se seriál stával u mládeže populárním i postava atraktivní, blonďaté divošky, oděné jen do dvou kusů kůže získávala stále větší fanouškovskou obec (převážně mužské části obce). Mimochodem, ten „kostým“ si Jennifer údajně sama navrhla.

Během natáčení Ztraceného světa se objevila i v několika nízkorozpočtových filmech jako POINT DOOM (2001) s ex-top modelkou Angie Everhart a dívčím idolem 90. let Richardem Griecem v hlavních rolích, a TEORII OKEN (2004). Poté oznámila těhotenství a 10. března 2005 se jí narodil chlapeček Logan Michael. Po ukončení mateřské se opět objevovala v jednotlivých epizodách mnoha seriálů, z nichž u nás jsou nejznámější KRIMINÁLKA NEW YORK, KRIMINÁLKA MIAMI, ŽRALOK, CLOSER a pod.

V blízké budoucnosti se na ni konečně můžeme těšit v několika nadějných filmech jako jsou thrillery NEVERMORE (2008) s Vincentem Spanem, BLACK WIDOW (2008), či MAN WHO CAME BACK (2008) s Billy Zanem. Jennifer je v současné době svobodnou matkou a pokud se zrovna nestará o svého synka, tak se věnuje buď spinningu anebo hromadě jiných sportu, které si oblíbila.
Bez komentáře :-).
Túto osobnosť můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.