...více

Životopis

Narodila se v New Yorku do židovské rodiny pocházející z Ruska. Její matka byla herečka a moderátorka Charlotte Hollandová. Její otec, byl režisér a producent. Má dvě sestry Abby a Jessicu. Když jí byly tři roky tak se s rodinou přestěhovala do Londýna. Se svou sestrou chodila do internátní školy v Somersetea a poté studovala na King Alfred School v Hampstead.

Její filmová kariéra se nevyvíjela zrovna nejlíp, prakticky byla obsazována jen do epizodních filmových rolí a jen několikrát se objevila v hlavní roli. To však neplatilo o její divadelní kariéře, které vždy dávala přednost před filmovou a kde dosáhla velké divácké oblíbenosti. Do roku 2000 byly její největší role v seriálu LOVE HURTS, za kterou vyhrála cenu Bafta za nejlepší ženskou roli a ve filmech THE BLACKHEATH POISONING a COUNTESS ALICE.

V roce 2000 však přišel obrovský zvrat v její dosavadní kariéře, když dostala roli v Susan Harperové v sitcomu MOJE RODINA, který se stal hlavně ve Velké Británie obrovsky populární. Díky tomu je momentálně velmi žádaná, ale ona i přesto většinu nabídek odmítá a zůstává především u svého oblíbeného divadla.

V roce 1994 se provdala za irského herce a dramatika Gawna Graingera, se kterým má dvě nevlastní děti.
Bez komentáře :-).
Túto osobnosť můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.