Juno Temple


(Juno Violet Temple)Obrazok
    

Celkové hodnotenie

nan/10 (0 hlasů)

Herec,   

Narodený: 21.7.1989

 

...více

Životopis

Juno Violet Temple se narodila 21. července 1989 ve Velké Británii do rodiny producentky a režiséra, nebylo proto překvapením, že se poprvé před kamerou objevila už v osmi letech. Jednalo se o film o francouzském režisérovi a scénaristovi Jeanu Vigovi, VIGO: PASSION FOR LIFE, který otec režíroval a matka produkovala.

První větší role přišla o tři roky později ve snímku PANDAEMONIUM, odehrávajícím se na pozadí Francouzské revoluce, ve kterém si zahrál například i představitel Gluma Andy Serkis. I v tomto filmu si zahrála zejména proto, že jej režíroval její otec, Julien Temple, který se proslavil zejména filmem The Great Rock 'n' Roll Swindle, fiktivním dokumentem o kapele Sex Pistols.

Po delší pauze, zapříčiněné hlavně tím, že se její hlavní zaměstnavatel - pan Temple - začal věnovat dokumentaristické tvorbě, dostala příležitost zahrát si v úspěšných filmech ZÁPISKY O SKANDÁLU a POKÁNÍ a byť v nich nehrála stěžejní postavy, dokázala svým výkonem zůstat v paměti mnoha diváků.

Následovaly komedie WILD CHILD, TRINIANS a ROK JEDNA, kde sekundovala Michealu Cerovi a Johnu Blackovi ve ztřeštěných pračlověčích eskapádách. Naposledy si připsala velmi zajímavou roli v dramatu MR. NOBODY, kde ztvárnila mladší verzi Diane Kruger, osudově zamilovanou do svého nevlastního bratra.
Bez komentáře :-).
Túto osobnosť můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.