Colin Ferguson

Obrazok
    

Celkové hodnotenie

nan/10 (0 hlasů)

Herec, Režisér,  

Narodený: 22.7.1972

Miesto Narodenia: Montreal, Kanada,

 

...více

Životopis

Narodil se 22. července 1972 v Montrealu v Kanadě. Vyrůstal v Honkongu, Anglii, Connecticutu a Torontu. Hrál v komediích, aby si vydělal na studia McGillovy University. Když ještě studoval, byl jedním ze zakladatelů Detroit's Second City Comedy Clubu.

Colin vystřídal mnoho povolání, dokud se nestal hercem na plný úvazek. V pouhých 19 letech vyučoval na vysoké škole, zasadil 3000 stromů za jeden den v severní Kanadě a dokonce pracoval jako manekýn v obchodě prodávajícím okna. Když pracoval na montážní lince v továrně firmy General Electric (matčiná společnost NBC Universal), nikdy nepomyslel na to, že bude pracovat pro firmu jako herec.

Vystupoval pravidelně na NBC v remaku britské komedie SVÁDĚNÍ a ABC sitcomu THEN CAME YOU. Měl mnoho hostujících rolí v seriálech LINE OF FIRE, MALCOLM IN THE MIDDLE, DRZÁ JORDAN, BECKER a TITUS.

Má rád cestování, navštívil Turecko, Maroko, Peru, Bolivii, Ekvádor, Kubu, Island, Kambodži, Thajsko, Malajsii, Laos a Singapur a doufá, že se někdy podívá do Indie a Afriky.
Bez komentáře :-).
Túto osobnosť můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.