Rachel Nichols


(Rachel Emily Nichols)Obrazok
    

Celkové hodnotenie

10.0/10 (1 hlas)

Herec,   

Narodený: 8.1.1980

Miesto Narodenia: Augusta, Maine, USA

Herecká Filmografie:

 1. Ten O'Clock People, The (2017)
 2. Pandemic (2016)  
 3. Inside (2016)    
 4. Tokarev (2014)  
 5. McCanick (2013)    
 6. Raze (2013)  
 7. Continuum (2012)
 8. Vražedná hra (2012)
 9. Bird of the Air, A (2011)
 10. Barbar Conan (2011)  
 11. Ollie Klublershturf vs. the Nazis (2010)
 12. Meskada (2010)  
 13. For Sale by Owner (2009)
 14. U.S. Attorney (2009)
 15. G.I. Joe (2009)    
 16. Star Trek (2009)    
 17. Sisterhood of the Traveling Pants 2, The (2008)  
 18. P2 (2007)  
 19. Resurrecting the Champ (2007)
 20. Them (2007)
 

...více

Životopis

Tahle sympatická, 178 cm vysoká blondýnka se narodila v Augustě, ve státě Maine 8. ledna roku 1980. Po studiích v Cony High School a ve Francii navštěvovala univerzitu Columbia v New Yorku, kde se sice věnovala studiu psychologie, ale přitom si už vyzkoušela první herecké krůčky při vystoupení ve školním divadle. Jak napovídá její vzhled, ani jí se nevyhnula v době dospívání kariéra modelky – stala se tváří prestižních značek jako jsou Abercrombie & Fitch nebo Guess. Čím dál tím více nabitý rozvrh jí ovšem připomínal potřebu rozhodnout se, kam její život bude směřovat dál; rozhodla se opustit svět modelingu a vrhnout se do nevyzpytatelného světa filmu.

V začátcích, tak jako většina začínajících herců a hereček, se objevovala v různých televizních show a nekonečných seriálech (její vůbec první malá role byla v roce 2002 v jedné epizodě populárního seriálu SEX AND THE CITY). Ve filmu se pak zjevila v nepříliš úspěšném pokračování filmu DUMB AND DUMBERER; WHEN HERRY MET LOYD, kde si zahrála reportérku ve školních novinách. Film sice propadl, ale Rachel na sebe upoutala pozornost, která jí přinesla role ve dvou hororech: THE AMITYVILLE HORROR a THE WOODS.

Poté jsme ji mohli vídat poměrně dlouhou dobu v seriálu ALIAS, kde se objevovala po dvě série až do května 2006, kdy obrátila svou pozornost opět k filmu. Zahrála si po boku Joshe Hartnetta a Samuela L. Jacksona ve filmu RESURRECTING THE CHAMP, který vypráví o sportovním novináři a tajemném bezdomovci, který o sobě tvrdí, že je bývalá boxerská legenda – ne vše je ale tak jak se zdá.

Ve filmu P2 se Rachel vrací k hororovému žánru, který jí je zatím jak se zdá souzen. Dostala zde svou první velkou hlavní roli a konečně ukázala co v této herečce vlastně je. Děj filmu je velmi jednoduchý - Rachel zde hraje velmi atraktivní byznysmenku, která si v pozdním vánočním čase zahrála ledově mrazivou hru na kočku a na myš s psychicky narušeným hlídačem podzemního parkoviště (zahrál si ho Wes Bentley známý hlavně z filmu American Beauty) v jednom americkém mrakodrapu. Ačkoliv film neoplývá žádnými překvapivými či novátorskými prvky v hororovém žánru (i “lekaček”je zde poměrně málo), především výkon Rachel Nichols ho vytáhl do solidně gradované podívané.

Zatím poslední zprávy hovoří o tom, že by si Rachel měla zahrát v novém STAR TREKU od J.J.Abramse a rovněž by se měla objevit v úloze Shany “Scarlett” O´Hary ve filmové adaptaci G.I.JOE. Každopádně pevně věřím, že Rachel Nichols na svou osudovou roli stále čeká. Ve volném čase se Rachel ráda věnuje všem vodním sportům, obzvlášť pak zbožňuje potápění a windsurfing.
Bez komentáře :-).
Túto osobnosť můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.