David Kross

Obrazok
    

Celkové hodnotenie

nan/10 (0 hlasů)

Herec,   

Narodený: 4.7.1990

Miesto Narodenia: Bargteheide, Německo,

 

...více

Životopis

David Kross se narodil roku 1990 v Bargteheide, nedaleko Hamburku. Už jako jedenáctiletý účinkoval v divadelním spolku kde si zahrál v několika představeních, jako například Momo nebo Die Feuerzangenbowle.

První obsazení do filmu na sebe nenechalo dlouho čekat. Díky agentuře se ve dvanácti letech poprvé objevuje před kamerou a to ve filmu POMOC, JÁ JSEM KLUK (režie Oliver Dommenget). Následovaly další malé role ve snímcích ALPHATEAM nebo ADAM A EVA, které mu pomohly v rozvoji jeho hereckých zkušeností.

Rozhodující průlom však znamenal rok 2005. Davida si na divadelních prknech povšimnul režisér budoucího dramatu DRSŇÁK (Knallhart). Sháněl tehdy obsazení pro roli hlavního hrdiny- Michaela Polischky. A David Kross byl, jak se ukázalo, pro takovouto roli tím pravým. Nikdo neočekával, že film bude mít takový úspěch a získá tolik ocenění. Mladý David se tak stává novou nadějnou hvězdou.

V roce 2007 si zahrál v pohádkovém příběhu HÄNDE WEG VON MISSISSIPPI, ale zároveň začíná pracovat na roli KRABATA ve stejnojmenném velkofilmu Marca Kreuzpaintnera. V dalším roce se objeví v romantickém dramatu Stephena Daldry- THE READER, kde se zhostí role mladého Michaela Berga, který se zamiloval do starší ženy (Kate Winslet).

David Kross je velkým fanouškem rokové muziky a rád hraje basketbal. V současné době také studuje a své vzdělání by chtěl řádně dokončit. Poté by chtěl pokračovat v herectví, které ho velice baví. Doufejme, že se mu bude i nadále dařit, a že ho budeme zanedlouho moci spatřit i v dalších úspěšných rolích.
Bez komentáře :-).
Túto osobnosť můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.