Brian Thompson


(Brian Thompson)Obrazok
    

Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

Herec, Režisér,  

Narodený: 28.8.1959

Miesto Narodenia: Ellensburg, Washington, USA

 

...více

Životopis

Brian Thompson se narodil 28. srpna 1959 v americkém Washingtonu. Patří k nejznámějším hercům akčních filmů. Hraje jak kladné, tak záporné postavy. Je synem dvou učitelů a druhým z šesti sourozenců. Herectví vystudoval na kalifornské univerzitě v Los Angeles. Jeho první rolí ve školním divadelním představení byla postava ruského baletního instruktora Borise ve hře You can´t take it with you.

Když úspěšně dokončil školu, měl svou SAG kartu, vlastního agenta a malou roli ve filmu TERMINÁTOR s Arnoldem Schwarzeneggerem a Michaelem Biehnem v hlavních rolích. O dva roky později, v roce 1986, si zahrál hlavní zápornou roli po boku dalšího svalovce Sylvestera Stallonea ve filmu COBRA. Tímto filmem se zapsal do povědomí diváků. Od této chvíle se začal objevovat ve velké spoustě filmů a seriálů. V roce 2000 sklidil od kritiků chválu za skvěle ztvárněnou postavu Hercula ve dvoudílném fantasy snímku JÁSON A ARGONAUTI.

Jeho manželka se jmenuje Isabelle a je filmovou producentkou. Má s ní dvě děti, syna Jordana a dceru Daphne. Žije v Los Angeles. I když natáčí akční filmy, jako divák preferuje komedie. Ve volném čase rád poslouchá hudbu, píše vědecko-fantastické povídky, fotografuje, sportuje. Kdysi se věnoval americkému fotbalu. Dnes raději hraje golf. Brian Thompson ovládá bojové umění hapkido, ve kterém má černý pás. Také skvěle hraje na piano. Má rád sushi. Hostoval v seriálech V. I. P., ČARODĚJKY, NÁMOŘNÍ VYŠETŘOVACÍ SLUŽBA a WALKER, TEXAS RANGER.
Bez komentáře :-).
Túto osobnosť můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.