Robert Harmon

Obrazok
    

Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

Herec, Režisér,  

 

...více

Životopis

Robert Harmon navštěvoval filmovou školu na Bostonské univerzitě. Pracoval jako asistent fotografa v Chicagu. Po několika letech se přesunul do Los Angeles, kde pracoval jako fotograf na nízkorozpočtových filmech. Tato práce nebyla dobře placena, tak musel pracovat zároveň jako reklamní fotograf. To Roberta přivedlo ke kameře k natáčení reklam. Poté se postavil za kameru ve filmu THEY CALL ME BRUCE? a THE BLACK ROOM a v dokumentu THE JUPITER MENACE.

Jeho režijní debut byl krátký thriller CHINA LAKE. Největší hit Roberta Harmona byl děsivý psycho horor STOPAŘ. Robert pak řídil dojemné drama OČI ANDĚLA a vzrušující akční jízdu v hlavní roli Jean-Claude Van Dammem NENÍ ÚNIKU. Robert se pak vrátil k hororovému žánru s filmem ONI PŘICHÁZEJÍ ve spolupráci s Rickem Botou. Další jeho film byl nervy drásající krimi/thriller SMRT NA DÁLNICI.

Kromě toho, Harmon režíroval TV filmy, např. GENERÁL EISENHOWER, MAFIÁN a zatím jeho poslední krimi/drama série je o policejním náčelníkovi Jesse Stoneovi.
Bez komentáře :-).
Túto osobnosť můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.