Annette Andre

Obrazok
    

Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

Herec,   

Narodený: 24.6.1939

Miesto Narodenia: Sydney, Nový Jižní Wales, Austrálie

 

...více

Životopis

Annette Andre se narodila 24. června 1939 v Sydney. Tato australská herečka získala největší popularitu na Britských ostrovech v šedesátých a sedmdesátých letech minulého století. Studovala balet a vystudovala s Australian Ballet Company. Počátkem šedesátých let začala pracovat jako zpěvačka pro australská rádia a televize. Svůj první film THIS IS MY STREET natočila ve velké Británii v roce 1963.

Poté následoval televizní seriál CROSSROADS (1964), a filmy HRDINOVÉ Z TELEMARKU (THE HEROES OF TELEMARK - 1965), KDO JEZDÍ NA TYGRU (HE WHO RIDES A TIGER - 1965), a MISTER PER CENT (1966). Hrála i v divadle, například v muzikálu VANITY FAIR pro divadlo London´s West End. Opravdu populární se stala díky roli krásné Jeannie Hopkirkové v seriálu RANDALL A HOPKIRK z roku 1969.

V roce 1974 účinkovala ve filmu MISSION: MONTE CARLO a v roce 1979 v televizním seriálu PRISONER. V osmdesátých letech se vrátila do rodné Austrálie, kde natočila například televizní seriál TAURUS RISING anebo televizní film MAIGRET (1988). Nyní se již Annette Andre objevuje před kamerou jen opravdu minimálně, spíše jako host televizních pořadů. V roce 1989 se Annette provdala za amerického producenta Arthura Weingartena a přestěhovala se do USA.
Bez komentáře :-).
Túto osobnosť můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.