Paget Brewster


(Paget Valerie Brewster)Obrazok
    

Celkové hodnotenie

nan/10 (0 hlasů)

Herec,   

Narodený: 10.3.1969

Miesto Narodenia: Massachusetts, USA,

 

...více

Životopis

Svoji cestu za úspěchem započala v roce 1987 odchodem do New Yorku. Tam absolvovala Attended Parsons School of Design a byla zpěvačkou rockové kapely Sleeping Pills. V roce 1995 i se skupinou přesídlila do San Franciska, kde navštěvovala Jean Shelton Acting Studio. Tamtéž získávala své první zkušenosti před kamerou, které zůročila vlastním pořadem úspěšnou late-night talk show "The Paget Show". Následně (1996) odjela zkusit štěstí do Los Angeles.

V Los Angeles natočila zpočátku jen pár pilotů k projektům, které pak nedostaly šanci. Později měla několik menších rolí, například v televizním filmu MAX Q a LET'S TALK ABOUT SEX a také propůjčila svůj hlas postavě z animovaného seriálu "GODZILLA: THE SERIES". Štěstí se na ni usmálo až s menší rolí Kathy v seriálu PŘÁTELÉ. Opravdový herecký debut si odbyla v roce 1999 v CBS seriálu "LOVE & MONEY". Zajímavou roli paní Nezničitelné získala v roce 2000 v komedii THE SPECIALS.

Výraznějšího úspěchu dosáhla v seriálech "ANDY RICHTER CONTROLS THE UNIVERSE" a jako Beth Huffstodt v Showtime originální sérii HUFF (2004 - 2006). V březnu 2006 v epizodě z "Late Night with Conan O'Brien" Paget odhalila, že nedávno dostala rukou psanou pozvánku od H. Hefnera aby pózovala pro Playboy. Vážně zvažovala nabídku, ale nakonec ji, s ohledem na svoji kariéru, odmítla přestože ji k tomu požehnali i její rodiče. V současnosti je jednou z hvězd kriminálního seriálu stanice CBS "CRIMINAL MINDS".
Bez komentáře :-).
Túto osobnosť můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.