Mario López


(Mario Lopez Jr.)Obrazok
    

Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

Herec,   

Narodený: 10.10.1973

Miesto Narodenia: San Diego, Kalifornie, USA

 

...více

Životopis

Mario López je americký herec. Narodil se v roce 1973 dne 10. října v San Diegu v Kalifornii jako Mario Michael López, Jr. Jeho matka Elvia pracovala jako úřednice a jeho otec Mario Michael López, Sr, pracoval v obci National City. Diváci Maria mohli vidět v seriálech jako např. SIMON & SIMON, BÁJEČNÍ A BOHATÍ, KONEČNĚ ZAZVONILO, NOVÁ TŘÍDA, GEORGE LOPEZ, PLASTICKÁ CHIRURGIE S. R. O. nebo ROBOT CHICKEN. Hrál ve filmech jako jsou: JEZERO HRŮZY (1996), POKREVNÍ BRATŘI (1999), MANŽEL NA OBJEDNÁVKU (2008) nebo HONEY (2011). V roce 2007 si zahrál po boku Mellisy Joen Hart v televizním filmu VÁNOČNÍ ÚNOS. V roce 2005 si zkusil dabování ve filmu Aloha Scooby-Doo! Byl hostem různých televizních pořadů např: Good Morning Americo, Larry King Live, Jimmy Kimmel Live, Randy Jackson uvádí: Nejlepší Americká Dance Crew nebo The Bonnie Hunt Show.

V roce 2006 se zůčastnil taneční soutěže Dancing with the Stars, kde jeho partnerkou byla Karina Smirnoff, nakonec skončili na druhém místě, nestačili totiž na pár tvořený: Emmitt Smith a Cheryl Burke. V roce 2008 debutuje na Broadwaii v muzikálu A Chorus Line, kde získal roli Zacha. Od roku 2010 má Mario López spolu s Courtney Mazza reality show pod názvem Mario López: Saved By Baby na stanici V-H1. Od roku 2011 uvádi Disney Parks Christmas Day Parade. Od roku 2012 uvádí Americký X Faktor spolu s Khloe Kardashian.

Mario López vydal ceklem tři knihy. První v roce 2008 vydal pod názvem Mario López Knockout Fitness, druhou v roce 2010 pod názvem Extra Lean ( to byla kuchařka) a třetí v roce 2011 pod názvem: Extra Lean Family. Extra Lean se stala v New Yorku knižním bestsellerem.

Mario pochází z katolické rodiny a má mexické kořeny. Po šesti letech chození s herečkou Ali Landry si ji konečně vzal dne 24. dubna v roce 2004. Tento katolický obřad se konal v Puerto Vallarta v Mexiku. Po dvou týdnech bylo toto manželství ovšem zrušeno, kvůli Mariově nevěře. Od roku 2006 - 2008 chodil s profesionální tanečnicí Karinou Smirnoff. V roce 2010 chodil s tanečnicí z Broadwaye Courtney Laine Mazza, kterou si vzal 1. prosince 2012 v Mexiku. Z tohoto manželství má dceru Gia Francescu López.
Bez komentáře :-).
Túto osobnosť můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.