Joseph Lawrence


(Joseph Lawrence Mignogna Jr.)Obrazok
    

Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

Herec, Režisér,  

Narodený: 20.4.1976

Miesto Narodenia: Filadelfie, Pensylvánie, USA

 

...více

Životopis

Joseph Lawrence Mignogna Jr. se narodil 20. dubna 1976 je to americký herec, zpěvák a televizní moderátor. Jeho matka Donna Lawrence je personální ředitelka a otec Joseph Lawrence Mignogna Sr. pojišťovací makléř. Má dva mladší bratry, Matthewa a Andrewa, kteří jsou také herci.

Jeho první role byla v reklamě Cracker Jack. Od roku 1991 do roku 1995, si zahrál v seriálu BLOSSOM. V roce 2006 se objevil na televizních obrazovkách stanice ABC v pořadu DANCING WITH THE STARS. Po boku Melissy Joan Hart se objevil v roce 2009 v televizním filmu MY FAKE FIANCE, který se stal nejsledovanějším televizním filmem v sezóně. Od srpna 2010 hraje znovu po boku Melissy v seriálu MELISSA AND JOEY. Joeyho vášeň je kromě hraní i hudba, má na svém kontě dvě alba.

Oženil se v roce 2002 s Michelle Vella, jejich manželství vydrželo pouze do roku 2004. Poté se setkal se svou druhou manželkou Chandie Yawn-Nelson a spolu mají dvě dcery, Charleston, narozená v roce 2006 a Liberty Grace narozená v roce 2010.
Bez komentáře :-).
Túto osobnosť můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.