Wayne Rogers


(William Wayne McMillan Rogers III)Obrazok
    

Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

Herec, Režisér,  

Narodený: 7.4.1933

Miesto Narodenia: Birmingham, Alabama, USA

 

...více

Životopis

Wayne Rogers se narodil 7. dubna roku 1933 ve městě Birmingham, ve státě Alabama, USA. V roce 1960 si vzal ženu Mitzi. Roku 1979 se s ní rozvedl, má s ní však dvě děti. Osmého prosince 1988 se oženil podruhé, s Amy Hirshovou, manželství trvá do současnosti. Rogers navštěvoval Ramsayskou vysokou školu v Birminghamu, v Alabamě a Princetonovou univerzitu. Jeho výška přesahuje 190 cm. Hraje občas i v divadle.

Na kontě má i pár filmů: DUCH MINULOSTI (GHOST OF MISSISSIPPI, 1996), FRAJER LUKE (1967), KAPESNÉ (1972), MRAZIVÝ STRACH (2000), objevil se 5x v seriálu TO JE VRAŽDA, NAPSALA (1984). Jeho odrazovým můstkem byl seriál M*A*S*H (1972-75) - kapitán MUDr. John Francis Xavier McIntyre, Trapper (lovec), (chirurg). Po třetí sezóně (1975) ho ale opustil. Podle jeho verze odešel, protože se jeho role stále zmenšovala a stávala se vedlejší. U šesti filmů se podílel také jako producent (u pěti jako výkonný producent), na dvou jako scénarista (u jednoho byl jeho autorem), a na 1 se podepsal jako režisér.

Ale herectví není jeho hlavní profese - je finanční poradce, pracuje pro řadu známých herců a hereček. V nynější době bydlí v Los Angeles, a občas si nějakou tu roli taky "střihne“.
Bez komentáře :-).
Túto osobnosť můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.