Jamie Farr


(Jameel Joseph Farah)Obrazok
    

Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

Herec, Režisér,  

Narodený: 1.7.1934

Miesto Narodenia: Toledo, Ohio, USA

 

...více

Životopis

Jamie Farr, vlastním jménem: Jameel Joseph Farah, se narodil 1. července 1934, ve městě Toledo, v Ohiu, USA. Matka se jmenovala Jamelia Farahová a otec Samuel Farah. Má starší sestru Yvonnu. Od 16 ledna 1963 je ženatý s Joy Ann Richardsovou - Farrovou a s ní má dvě děti: syna Jonase a dceru Yvonnu. Navštěvoval Pasadenské divadlo. Jeho poznávací znamení: velký nos.

Od svých studentských let byl Jamie velmi aktivní, byl členem (Drama Society), psal pro dvě varietní představení,ve kterých dokonce i hrál a měl plno funkcí, ať už dřív ve škole nebo později v různých organizacích. Objevil se i v plno filmech a seriálech: M*A*S*H (1972-83) – desátník, seržant Maxwell Q. Klinger (úředník), začínal jako komparsista a jednu epizodu režíroval, jako jediný z hereckého týmu seriálu sloužil dva roky v americké armádě v době Korejské války!, POPRASK V MINCOVNĚ (1967) v roli Maria, DRAHÝ ZESNULÝ (1973), role Dybbi, VELKÝ ZÁVOD (1981) a VELKÝ ZÁVOD 2. jako šejk, BOJOVÁ AKADEMIE a několik dalších.

Nyní je už v důchodu, herectví se naštěstí ještě věnuje.
Bez komentáře :-).
Túto osobnosť můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.