Ron Silver


(Ronald Arthur Silver)Obrazok
    

Celkové hodnotenie

nan/10 (0 hlasů)

Herec, Režisér,  

Narodený: 2.7.1946

Zemřel: † 15.3.2009

Miesto Narodenia: New York, New York, USA

Miesto úmrtí: New York, New York, USA

 

...více

Životopis

Ronald Arthur "Ron" Silver americký herec, režisér, producent, rozhlasový moderátor a politický aktivista se narodil 2.7.1946. Studoval na univerzitě SUNY v Buffalu, kde získal magisterský titul v oboru čínská historie. Studoval také mezinárodní vztahy na univerzitě v Kolumbii. Herectví studoval v New Yorku ve Studiu Herberta Berghofa.

Divákům se výrazně představil ve filmech ALI (2001) kde ztvárnil trenéra Muhammada Aliho a v pravdivém příběhu DOKAŽTE MI VINU (2006), kde vystupoval jako hlavní soudce v nejdelším mafiánském procesu v americké historii.

Ron Silver navštívil více než 30 zemí a mluvil plynně mandarínskou čínštinou a španělštinou. 7. řijna 2005 byl nominován prezidentem Bushem, aby se stal členem představenstva organizace "United States Institute of Peace". V květnu roku 2008 doprovázel prezidenta George W. Bushe jako čestnou delegaci do Jeruzaléma na oslavu 60. výročí státu Izrael.

Ron Silver zemřel 15. března 2009 na rakovinu jícnu.
Bez komentáře :-).
Túto osobnosť můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.