Reneé O'Connor


(Evelyn Renee O'Connor)Obrazok
    

Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

Herec, Režisér,  

Narodený: 15.2.1971

Miesto Narodenia: Katy, Texas, USA

 

...více

Životopis

Evelyn Reneé O'Connor se narodila 15. února 1971 v Texasu. Její matka a nevlastní otec vlastnili známou restauraci zvanou Threadgill's. Má staršího bratra, který je vedoucí v potravinářském obchodě. Její první divadelní role byla v osmi a herectví jí úplně pohltilo. Ve dvanácti začala studovat na Alley Theatre a později navštěvovala High School for the Performing and Visual Arts v Houstonu.

Opravdu začala hrát až v šestnácti, kde dělala reklamu pro Mc'Donalds a později pro Exxon. Její první televizní role byla v seriálu Teen Angel. Následovaly další seriály jako FBI: The Untold Stories, NYPD Blue a pak přišla role Gabrielly v seriálu Xena a zároveň hrála v Herculovi.

Nejprve ovšem hrála v prvním filmu Hercula, Hercules a Ztracené království, kde si zahrála princeznu Deianeiru. Má plánované dva filmy. První je 2. června 2007 a nese název Ghost Town a druhý je plánovaný na rok 2008 a film se jmenuje Boogeyman 2.

Je rozvedená a má syna Milese Williama Muira. Je dobrá kamarádka s Lucy Lawless a její oblíbený film je The Piano. Její kočka se jmenuje Kia Ora a vyšplhala na Mount Kilimanjaro. Mezi její hobby patří horolozectví, kickboxing, jízda na koni a malování.
Bez komentáře :-).
Túto osobnosť můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.