John Corbett


(John Joseph Corbett Junior)Obrazok
    

Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

Herec,   

Narodený: 9.5.1961

Miesto Narodenia: Wheeling, West Virginia, USA

 

...více

Životopis

John Joseph Corbett Jr. narozen 9. května 1962, americký herec a country zpěvák. Tenhle skoro 47letý herec se objevil v takových snímcích, jako seriál SEX VE MĚSTĚ (1998), kde si zahrál jednoho z osudových lásek Carrie Bradshaw, Aidna, nebo ve filmu MOJE TLUSTÁ ŘECKÁ SVATBA (2002), kde ho můžeme vidět jakožto Iana Millera.

Corbert se narodil ve Wheelingu, West Virginii, byl vychováván jako křesťan, nebyl nikdy ženatý, ale žije v dlouhodobém vztahu se starší herečkou a producentkou Bo Derek. Roku 1993 se objevil ve westernovém drama Tombstone pod jménem Barnes, vedle takových herců jako Kurt Russell nebo Val Kilmer.

V roce 1997 představoval hlavní postavu v americkém sci-fi seriálu NÁVŠTĚVNÍCI, kde byl unesen mimozemštany a následně považován za nepřítele lidstva. V roce 2003 si zahrál v seriálu LUCKY, pokerového hráče Michaela 'Lucky' Linklettera, žijícího v Las Vegas. Street Kings, to je akční drama, kde v roce 2008 ztvárnil roli detektiva Danteho Demille. Jeho zatím posledním snímkem je role Maxe Gregsona v seriálu UNITED STATES OF TARA(2009), který měl pouze nedávno svou premiéru.

John Joseph Corbett se nám také představil v televizních reklamách pro takové značky, jako např: Ford, Isuzu nebo MCI. V roce 2006 vydal své hudební album, jehož název je totožný s jeho jménem a nachází se na něm např. singl "Good to Go".
Bez komentáře :-).
Túto osobnosť můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.