Kane Hodder


(Kane Warren Hodder)Obrazok
    

Celkové hodnotenie

nan/10 (0 hlasů)

Herec,   

Narodený: 8.4.1955

Miesto Narodenia: Auburn, Kalifornie, USA

 

...více

Životopis

Tenhle rozložitý chlapík je známý hlavně hororové veřejnosti, a to jako ten za maskou masového vraha se starou gólmanskou maskou a bezmála půlmetrovou mačetou - Jasona Voorheese. Jako jediný v dosud (2007) desetidílné sérii totiž ztvárnil Jasona více než jednou, a to ve filmech FRIDAY THE 13TH VII, VIII, JASON GOES TO HELL a JASON X. Do snímku FREDDY VS. JASON ho odmítl režisér Ronny Yu. Ať už to bylo kvůli výšce pouze srovnatelné s Robertem Englundem či něčemu jinému, což vzbudilo rozrušení mezi fandy.

Kane působí jako herec a kaskadér od roku 1983. Narodil se 8. dubna 1955 ve městě Auburn v Kalifornii. Nikdy si vlastně nezahrál větší roli. Z těch posledních významných se objevil v roce 2007 ve slasheru HATCHET, kde ztvárnil Victora Crowleyho, fyzicky zdeformovaného mladíka, který vstává z mrtvých aby zabil lidi, kteří vpadli do jeho bažiny. Ač to zní otřepaně, snímek byl hodnocen vesměs kladně jako příjemné béčko.

Kane se objevil ve spoustě filmů, z těch nejznámnějších jmenujme původní THE HILLS HAVE EYES II, HOUSE II, THE TEXAS CHAINSAW MASSACRE III, DEMOLITION MAN, PUMPKINHEAD II, WISHMASTER, SE7EN, SPAWN, DAREDEVIL, THE DEVIL'S REJECTS, 2001 MANIACS, BEHIND THE MASK: THE RISE OF LESLIE VERNON, ED GEIN: THE BUTCHER OF PLAINFIELD, a to ať už jako herec nebo jako kaskadér, anebo obojí.

V soukromí je ženatý a má dva syny, je zaníceným hráčem pokru a navzdory svým rolím je popisován jako jako velmi přátelský člověk a milující otec.
Bez komentáře :-).
Túto osobnosť můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.