Christiane Paul

Obrazok
    

Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

Herec,   

Narodený: 8.3.1974

Miesto Narodenia: Berlín, Německo,

 

...více

Životopis

Christiane Paul pochází z rodiny lékařů, její otec je ortoped a matka anestezioložka. V letech 1980- 1990 absolvovala Vyšší Polytechnickou školu v Pankowě. Během studia byla vůdkyně organizace mládeže FDJ ( Freie Deutsche Jugend). Po roce 1992 studovala medicínu na Humboldtově univerzitě v Berlíně a v roce 2002 ji úspěšně dokončila. Pracovala jako lékařka dva roky, poté se tohoto zaměstnání vzdala s cílem věnovat se více herectví.

Dříve pracovala jako modelka pro časopisy jako Bravo a ve svých 17 letech získala svou první roli ve filmu DEUTSCHFIEBER. Během studia medicíny navštěvovala krátkou dobu Lee-Strasberg-Institut v New Yorku.

Christiane Paul není jen herečka a lékařka, ale také ekologická aktvistka. Bojuje proti chudobě a za lepší vzdělání. Je mezinárodní velvyslankyní kampaně Světového dne AIDS. Byla také člen poroty na filmovém festivalu v Berlíně.

Christiane si v roce 2006 vzala chirurga Wolfganga Schwenka, kterého poznala během studia v Berlíně. Z předchozího manželství má dceru a se Schwenkem syna. Od poloviny roku 2011 s manželem nežije.

Paul hraje čas od čau v divadle a namluvila několik knih.
Bez komentáře :-).
Túto osobnosť můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.