Lauren Holly


(Lauren Michael Holly)Obrazok
    

Celkové hodnotenie

nan/10 (0 hlasů)

Herec, Režisér,  

Narodený: 28.10.1963

Miesto Narodenia: Bristol, Pensylvánie, USA

 

...více

Životopis

Měří 166 centimetrů, váží 56 kg, je ve znamení štíra. Její celé jméno je Lauren Michael Holly. Otec je producentem, scénáristou, ale hlavně je učitelem anglické literatury na Hobart and William Smith Colleges (Geneva, New York). Matka Michael Ann Holly je profesorkou historie na University of Rochester. Má sourozence, bratry Nicka a Alexandra. Alexander však v roce 1992 zemřel v plamenech.

Vystudovala anglickou literaturu na Sarah Lawrence College (Bronxville, New York) a Geneva High School. Chtěla jít ve šlépějích rodičů a tak začala brát lekce dramatiky na London Academy of Music and Dramatic Art. Navštěvovala tým roztleskávaček. Uplatnila se jako modelka a hrála v tv reklamách. Ve filmu účinkuje od poloviny 80. let na straně zákona v tv seriálech. Svůj hlas také propůjčila do animovaného filmu "Spirited Away". Z její filmografie můžeme zmínit filmy jako je Dračí život Bruce Lee, Blbý a blbější, Od ucha k uchu nebo Stopa smrti a V rukách nepřítele. U nás se teď zapsala do podvědomí diváků jako ředitelka Jenifer Shepard v tv seriálu Námořní vyšetřovací služba.

V letech 1991-1993 byla provdaná za herce Dannyho Quinna (syn slavného Anthonyho Quinna) a po vztahu s hercem Jimem Carrey v letech 1996-1997, nyní žije s manželem Francisem Greco od roku 2001 v Chicagu. Adoptovali tři kluky: Henryho, Williama a Alexandra (dala mu jméno po zesnulém bratrovi).
Bez komentáře :-).
Túto osobnosť můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.