Jorja Fox


(Jorja-An Fox)Obrazok
    

Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

Herec,   

Narodený: 7.7.1968

Miesto Narodenia: New York, New York, USA

 

...více

Životopis

Jorja Fox, celým jménem Jorja-An Fox, se narodila 7. července 1968 v New Yorku. Otec pochází z Kanady a matka měla belgicko-kanadské kořeny. Dětství strávila v Melbourne Beach na Floridě a později se přestěhovala do Los Angeles. Má staršího bratra Jeffa.

Původně si vydělávala modelingem, ale po vystudování herecké školy začala dostávat nabídky seriálových rolí. První větší úspěch znamenal seriál Pohotovost (postava Maggie Doylové), který zaznamenal obrovský ohlas po celém světě.

Kromě Pohotovosti se objevila ve filmu Memento (2000, režie Christopher Nolan) a v několika nepříliš slavných seriálech. V poslední době je známá hlavně jako představitelka Sary Sidle v úspěšném seriálu Kriminálka Las Vegas.

Kromě herectví se věnuje cestování, hře na kytaru a zpěvu. Má několik domácích zvířat a je zapřísáhlou vegetariánkou Podílela se na zakládání divadelní společnosti v Los Angeles, ve které působí nejen jako herečka, ale také scénáristka a režisérka.
Bez komentáře :-).
Túto osobnosť můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.