Eliza Coupe

Obrazok
    

Celkové hodnotenie

nan/10 (0 hlasů)

Herec,   

Narodený: 6.4.1983

Miesto Narodenia: New Hampshire, USA,

 

...více

Životopis

Eliza Coupe se narodila 6. Dubna 1981 ve městě Plymouth, ve státě New Hampshire. Od dětství trpí dyslexií. Má dva bratry Sama a Thoma. Absolvovala střední školu v Plymouthu. Už na střední začala aktivně věnovat divadlu. Později vystudovala California Institute of the Arts.

V roce 2003 se vydala na turné po Francii, kde hrála všechny ženské role ve verzi Krála Leara. V roce 2007 se objevila po boku Chrise Rocka ve filmu MOJE ŽENA A JINÉ KATASTROFY. Poté přišla první výrazná role, zapojila se do úspěšné sitcomu SCRUBS, kde nastoupila jako Dr. Denise „Jo“ Mahoney. A vydržela zde až do konce seriálu.

Zahrála si i v nezávislém čínském filmu Shanghai Calling, který se natáčel přímo v Šanghaji. Kromě toho se v roce 2011 objevila ve filmu CO TY JSI ZA ČÍSLO?, jako jedna z kamarádek hlavní hrdinky Anny Faris. Poté pro ni přišla další výrazná seriálová role, po boku Elishy Cuthbert v HAPPY ENDINGS. Ztvárnila tady postavu Jane a vytváří dvojici s Damonem Wayansem jr.

Ve skutečném životě žije se svým manželem Randallem Whittinghillem v Los Angeles.
Bez komentáře :-).
Túto osobnosť můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.