Marisol Nichols

Obrazok
    

Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

Herec,   

Narodený: 2.11.1973

Miesto Narodenia: Hinsdale, Illinois, USA

 

...více

Životopis

Marisol se narodila 2. listopadu 1973 otci rumunsko-maďarského původu a matce se španělskými a mexickými kořeny – díky tomu tedy její lehce exotický vzhled. Byla prvním dítětem svých rodičů, má ještě dva mladší bratry.

Poprvé se objevila v seriálu MY GUYS, v pilotním díle, v roli Angely. Následovala řada menších seriálových rolí – Melissa v DUE SOUTH (epizoda Some Like It Red), Wendy Stevensová v BEVERLY HILLS, 902 10 (Ray of hope), Angie v POHOTOVOSTI (ER, epizoda The Long Way Around) a Sally Tremont v seriálu DIAGNÓZA VRAŽDA (epizoda Malibu Fire) i v POHOTOVOSTI jako Angie (epizoda The long way around) a řada dalších.

O trochu výraznější role (opět v seriálech) pak byly Victoria Santiago, v u nás ne příliš známém seriálu RESURRECTION BLVD., Elisa v ODLOŽENÝCH PŘÍPADECH (6 epizod), v krátce trvajícím seriálu SLEPÁ JUSTICE (detektive Karren Bettancourt), speciální agentka Nadia Yassir v seriálu 24 HODIN a fandové seriálu ČARODĚJKY ji bezpochyby poznali v Biance, snoubence Chrise (mladšího syna Piper) z budoucnosti.

Od roku 2010 jí můžeme vídat v několika dalších seriálech: fandové rozmáhajících se upířích seriálů si ji jistě všimli v ZA BRANOU (The gates), kde hraje manželku policisty Nicka Monohana, Sarah, nebo v NCIS: LOS ANGELES, kde ztvárnila Tracy Keller, bývalou partnerku agenta G. Allena (Chris O´Donell).

Ovšem pro vyhnutí se klamnému zdání, že Marisol je čistě seriálová herečka – objevila se například v úspěšném filmu FELON (Zločinec) a za roli ve filmu PRINCEZNA A NÁMOŘNÍK byla nominována na cenu ALMA Awards of outstanding actors.

Marisol Nichols je členkou scientologické církve a nyní žije v Los Angeles a nejnověji pracuje na seriálu GCB (dříve s názvem Good Christian Bitches, poté Good Christian Belles), kde vystupuje jako královna drbů a okouzlující Heather Cruz.
Bez komentáře :-).
Túto osobnosť můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.