Frank John Hughes

Obrazok
    

Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

Herec,   

Narodený: 11.11.1967

Miesto Narodenia: The Bronx, New York, USA

 

...více

Životopis

Frank John Hughes se narodil 11. listopadu 1967 v New Yorku. Ještě předtím než se začal věnovat filmu, tak studoval jazzovou hudbu na univerzitě Berklee College of Music v Bostonu. Poté ale přišla nabídka na první film v roce 1991 a to byl film TRUE CONVICTIONS. Od té doby zazářil více či méně v několika dalších filmech jako je např. MIZEROVÉ s Willem Smithem a Martinem Lawrencem, POHŘEB, MR.VINCENT (za který získal kritiky velmi uznávanou cenu na festivalu Sundance) či Spielbergův film CHYŤ MĚ, KDYŽ TO DOKÁŽEŠ.

Ovšem Hughesova práce nespočívá jen ve filmech, ale také v několika seriálech. Vidět jsme ho mohli například v seriálech HRÁČI, BEZE STOPY a hlavně BRATRSTVO NEOHROŽENÝCH, kde ztvárnil Billa Guarnereho. Tento miniseriál získal několik cen včetně Emmy a Golden Globe a Frank se díky němu zapsal se do povědomí diváků. Nedávno jsme ho mohli vidět i v seriálech SOPRANOS a 24 HODIN.

Kromě filmu má Frank rád i poezii a pár jeho básní bylo dokonce i otištěno. Je vyznavačem buddhismu a má italské a irské předky.
Bez komentáře :-).
Túto osobnosť můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.