Mitchel Musso


(Mitchel Tate Musso)Obrazok
    

Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

Herec,   

Narodený: 9.7.1991

Miesto Narodenia: Garland, Texas, USA

 

...více

Životopis

Mitchel Tate Musso se narodil 9. července 1991 v Texasu manželům Katherine a Samuelovi Musso. Mitchel má dva bratry, Marca a Masona, Mason hraje v kapele Metro Station spolu s bratrem Miley Cyrus.

V roce 2004 přišel jeho debut v Hollywoodu ve filmu VYSLOUŽILÍ LVI. Jeho největší role zatím přišla v roce 2006 a byla to role Olivera Okena v celosvětově úspěšném seriálu Disney channel HANNAH MONTANA, ve které si zahrál celých 84 epizod. Následoval i film HANNAH MONTANA. Kdo ví jestli byl ale spokojený, protože na úkor HM odešel do seriálu PAIR OF KINGS.

Mitchel je také dobrý v dabingu. Na Disney dabuje v seriálu PHINEAS A FERB roli Jeremyho. Dále propůjčil svůj hlas do filmů V TOM DOMĚ STRAŠÍ! či THE SEARCH OF SANTA PAWS.

Mitchelův talent sahá ale ještě dál, je též zpěvák. Nejdříve nazpíval pár vokálu k soundtracku Hannah Montana, poté vydal i vlastní alba, v roce 2009 album jednoduše pojmenované "Mitchel Msso" a v roce 2010 "Brainstorm".

Ve svém volném čase rád pobývá s přáteli a kouká na dvd, především na jeho nejoblíbenější film Matrix, či chodí na procházku se svým psem jménem Stitch.
Bez komentáře :-).
Túto osobnosť můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.