Simona Postlerová

Obrazok
    

Celkové hodnotenie

10.0/10 (1 hlas)

Herec,   

Narodený: 9.11.1964

Miesto Narodenia: Plzeň, Československo,

 

...více

Životopis

Narodila se v Plzni v roce 1964. Její rodiče se věnovali filmu. Otec byl režisérem a matka herečkou. Už od raného dětství chtěla být herečkou. Studovat šla na gymnázium, které úspěšně dokončila. Po gymnáziu šla studovat herectví do Prahy na DAMU. Během studia na DAMU hrála v Národním divadle. Dalšími divadly, kde se také vyskytovala byly: Karlínské divadlo, Divadlo Ungelt. Od roku 1992 se vyskytuje v Divadle Na Vinohradech. Můžeme ji vidět v představeních např: Brouk v hlavě, nebo Jistě, pane ministře.

Bohužel, není moc vyhledávaná režiséry a tak ji v televizi můžeme spatřit jen velmi zřídka. V posledních letech to byly akorát seriály HOTEL HERBICH, ORDINACE V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ a POSLEDNÍ SEZÓNA. Kromě seriálů také někdy hraje v inscenacích, např: STARÁ LÁSKA NEREZAVÍ nebo KOČKY.

Hodně také dabuje a věnuje se i rozhlasu se kterým spolupracuje. Z dabingu její hlas můžeme slyšet např. Samanthu Carter v seriálu Hvězdná brána, Lorelai Gilmoreovou v seriálu Gilmorova děvčata, Annie Hackerovou v Jistě, pane ministře.

Má také bratra, který se jmenuje Alexandr a je taktéž herec. Za manžela má kytaristu Zdeňka Hráška. Mají spolu dvě děti. Dceru Janu Magdalénu a syna Damiána.
Bez komentáře :-).
Túto osobnosť můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.