Debi Mazar


(Deborah Mazar)Obrazok
    

Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

Herec,   

Narodený: 15.8.1964

Miesto Narodenia: Queens, New York, USA

 

...více

Životopis

Deborah Mazar se narodila v newyorské čtvrti Queens. Její otec Harry pochází z židovské rodiny a je litevského původu. Její matka Nancy byla katoličkou, která konvertovala k judaismu a později se stala budhistkou. Předtím, než se Debi stala herečkou, živila se jako kosmetička a vizážistka. Na počátku kariéry byla také hiphopovou tanečnicí, což zúročila v jednom ze svých prvních filmů GRAFFITI ROCK z roku 1984.

V roce 1991 si zahrála Ginu v dramatu ČLOVÍČEK TATE. Úspěch jí přineslo účinkování seriálu CIVIL WARS, kde ztvárňovala v letech 1991 – 1993 Denise Iannello. Stejnou postavu poté hrála v letech 1993 – 1994 v seriálu L.A. LAW. V roce 1993 se objevila jako moderní Cruella de Vil - Regina v rodinné komedii BEETHOVEN 2. V roce 1995 se pak objevila po boku Nicole Kidman jako Spice v akčním krimifilmu BATMAN NAVŽDY a v tomtéž roce si zahrála roli Jane ve snímku EMPIRE RECORDS, kde se objevila společně s Renée Zellwegger. Tento film vypráví o partě mladých lidí, kteří pracují v obchodě s hudbou a snaží se zabránit jeho prodeji firmě Music Town. V letech 2000 – 2002 si zahrála Jackie O´Gradyovou v seriálu THAT´S LIFE. V posledních letech ji můžeme vidět jako Shaunu v komediálním seriálu z produkce společnosti HBO ENTOURAGE, ve kterém hraje od roku 2004.

Jejím manželem se v březnu roku 2002 stal Gabriele Corcos, se kterým žije Debi doposud. Mají spolu dvě dcery: Evelyn Mariu (2002) a Giuliu Isabel (2006). Debi je blízkou přítelkyní zpěvačky Madonny, se kterou se seznámila během 80. let na klubové scéně, kde působila jako vizážistka. Objevila se také v několika Madonniných videoklipech, například v Papa Don´t Preach, True Blue, Deeper and deeper a Music.
Bez komentáře :-).
Túto osobnosť můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.