Danny Lux

Obrazok
    

Celkové hodnotenie

nan/10 (0 hlasů)

  Skladateľ,

Narodený: 1969

 

...více

Životopis

Danny Lux se narodil roku 1969 a vyrostl v oblasti San Fernanda v Kalifornii. Již odmalička se zajímal o hudbu a po absolvování střední školy roku 1987 se rozhodl na ní profesionálně zaměřit. Toto se ukázalo jako jedno z nejklíčovějších životních rozhodnutí, které pomalu začalo budovat jeho kariéru coby televizního a filmového skladatele. Svou kariéru započal prací a učením se u nechvalně známého skladatele Mika Posta. Na této úrovni profesně vydržel necelých deset let, poté se následně osamostatnil.

V současné době patří mezi tvůrce, o které je v televizní a filmové branži zájem. Danny nejvíce skládá pro nejrůznější televizní projekty, pořady a vystoupení. Jako ukázku z jeho tvůrčí činnosti můžeme zmínit například několik televizních filmů z dokumentárního cyklu MAGIE KOUZLA ZBAVENÁ, na jejichž základě později vznikl stejnojmenný seriál, na kterém se Lux rovněž podílel.

Mezi zajímavá fakta patří skutečnost, že se vypracoval z amatéra, který začínal s párem paliček v zadní kapse na uznávaného profesionála, přičemž si po mnoha letech zachoval svou skromnost, která je pro profesionální tvůrce jeho druhu ojedinělá. Svým postojem se snaží být inspirativní pro mladé lidi a dokázat jim, že pílí a tvrdou prací lze uskutečnit své sny a dosáhnout velkých úspěchů.
Bez komentáře :-).
Túto osobnosť můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.