Caity Lotz

Obrazok
    

Celkové hodnotenie

nan/10 (0 hlasů)

Herec,   

Narodený: 30.12.1986

Miesto Narodenia: San Diego, Kalifornie, USA

 

...více

Životopis

Celým jménem Caity Marie Lotz se narodila 30.12.1986 v San diegu v Kalifornii. Je americká herečka, modelka, tanečnice a zpěvačka.

Caity začala svou kariéru jako tanečnice na turné Avril Lavigne a Lady Gaga. Můžeme ji vidět i v několika videoklipech různých interpretů jako například: David Guetta, Selena Gomez, Lady Gaga a několika dalších. Objevila se také v reklamách pro Reebok a T-mobile, nebo ve filmu STEP UP 3D jako komparzní tanečnice. Kromě tance miluje bojová umění a Parkour. Umí Taekwondo, Kung-fu a Muay Thai. V roce 2005 se připojila k dívčí skupině Soccx se kterou nazpívala několik hitů, song ''Scream Out Loud'' se dokonce v roce 2007 umístil mezi Top10 v Německých hitparádách. V roce 2008 skupinu opustila.

Hereckou kariéru začala v roce 2006 malou rolí ve filmu BRAVO GIRLS: VŠECHNO NEBO NIC. Po roličkách v seriálech MAD MEN a ZÁKON A POŘÁDEK se herecky zviditelnila v roce 2011 v seriálu ÚDOLÍ SMRTI jako důstojnice Kirsten Landry. V roce 2012 přišla první hlavní role v hororu HRŮZNÁ MINULOST. Následovaly role ve filmech THE MACHINE a BATTLE OF THE YEAR, či v seriálu ARROW.
Bez komentáře :-).
Túto osobnosť můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.