Evan Goldberg

Obrazok
    

Celkové hodnotenie

nan/10 (0 hlasů)

Herec, Režisér,  

Narodený: 1982

Miesto Narodenia: Vancouver, Britská Kolumbie,

Herecká Filmografie:

  1. To je koniec ! (2013)
  2. With Great Power: The Stan Lee Story (2011)

Režijná Filmografie:

  1. Future Man (2017)  
  2. Interview, The (2014)  
  3. To je koniec ! (2013)
 

...více

Životopis

Evan Goldberg se narodil roku 1982 v kanadském městě Vancouver. Je režisér, scénárista a producent. Byl vychován v židovské rodině a vyrůstal ve městě Marpole. Studoval na střední škole Point Grey a na McGillově univerzitě.

Goldberg začal svojí spisovatelskou kariéru, když se přidal ke štábu, který měl na starost Da Ali G Show. Spolu s ním byl členem štábu i Seth Rogen, jeho dlouholetý kamarád z dětství. Spolupracovali spolu na spoustě filmů, jako Knocked Up, Superbad, Pineapple Express, Funny People a The Green Hornet. Goldberg chtěl trošku vzbudit zájem veřejnosti a tak vytvořil trailer Jay and Seth versus the Apocalypse, který byl později natočen jako film s názvem This Is the End. Jak Goldberg, tak Rogen tento snímek režírovali. Oba dva jsou zarytí fanoušci The Simpsons. Poté, co se dozvěděli, že výkonný producent Simpsonů, James L. Brooks, je fanoušek Superbadu, rozhodli se, že ho osloví s prosbou, pokud by nemohli napsat epizodu. Byli pozváni do spisovatelské místnosti, kde vznikají Simpsonovi, kde nadhodili pár nápadů ohledně epizody. Jedna byla akceptována, a tak tedy napsali osnovu se zpětnou vazbou od regulérních spisovatelů. Byla to epizoda s názvem "Homer the Whopper", která byla první epizodou 21. řady. 

V roce 2014 se s Rogenem vrhnou do režírování filmu The Interview, kde bude hrát například James Franco, Seth Rogen a Lizzy Caplan.
Bez komentáře :-).
Túto osobnosť můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.