Alexandra Paul

Obrazok
    

Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

Herec,   

Narodený: 29.7.1963

Miesto Narodenia: New York, New York, USA

 

...více

Životopis

Tato americká herečka se narodila 29. července 1963 v New Yorku. Má dva sourozence, sestru Caroline a bratra Jonathana. Když byly Alexandře dva roky, rodina se na nějakou dobu přestěhovala do Paříže. Alexandra vystudovala Groton School ve státě Massachusetts. Nacházel se zde také dramatický kroužek, do kterého se Alexandra, která toužila po herecké kariéře, okamžitě přihlásila. Svojí první hereckou příležitost dostala v roce 1981 ve filmu PAPER DOLLS. Po natočení tohoto filmu se definitivně rozhodla pro hereckou kariéru.

Začala navštěvovat hodiny herectví a usadila se v Kalifornii. V roce 1992 přišla nabídka na roli v Pobřežní hlídce. Tato nabídka jí udělala obrovskou radost. Zúčastnila se konkurzu, který vyhrála. Před tímto seriálem si ještě stačila zahrát v několika dílech Perryho Masona. V soukromí se účastní různých aktivit, které souvisejí s ochranou životního prostředí. Je vegetariánka. Miluje vodní sporty. V tělesné kondici se udržuje plaváním a jízdou na kole. Před několika lety si udělala kurz první pomoci.
Bez komentáře :-).
Túto osobnosť můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.