Freddy Rodríguez

Obrazok
    

Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

Herec,   

Narodený: 17.1.1975

Miesto Narodenia: Chicago, Illinois, USA

 

...více

Životopis

Freddy Rodriguez se narodil 17. ledna 1975 v Chicagu v Illinois. Poměrně mladý a hlavně i malý (měří pouze 168 cm) herec Freddy Rodriguez se již na začátku své herecké kariéry stal jedním z nejvšestrannějších herců Hollywoodu. První větší roli ztvárnil ve snímku Odplata (Payback) z roku 1999, ovšem objevil se na filmových plátnech již v roce 1988, kdy si zahrál v béčkovém americkém hororu The Undertaker.

Mezi jeho úspěchy patří zejména nominace na tři ceny. První z nich na cenu Emmy a dvě nominace na cenu SAG za svou roli v americkém úspěšném seriálu Odpočívej v pokoji (Six Feet Under). V tomto seriálu ztvárňuje Frederica Diaze, sympatického zaměstnance pohřební služby.

V roce 2006 si mladého Freddyho Rodrigueze vyhlídlo ostřílené duo Robert Rodriguez a Quentin Tarantino pro své snímky s pracovním názvem Grindhouse. Režisér Robert Rodriguez jej obsadil do svého filmu Grindhouse: Planeta teror.

Rok předtím si zahrál i v úspěšném filmu Emilia Esteveze Atentát v Ambassadoru (Bobby), kde se mohl potkat s hvězdami jako Anthony Hopkins, Lindsay Lohan, Demi Moore, Helen Hunt, Elijah Wood či Sharon Stone.
Bez komentáře :-).
Túto osobnosť můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.