Brian Bloom


(Brian Keith Bloom)Obrazok
    

Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

Herec,   

Narodený: 30.6.1970

Miesto Narodenia: Long Island, New York, USA

 

...více

Životopis

Americký herec a scénarista, narozen v NY roku 1970. Jeho bratr je známý producent a herec Scott Bloom, další bratr Mike Bloom se živí jako muzikant.

Bloom se začal o hraní zajímat už jako mladý kluk, kdy hrával v lokálních reklamách. Velký zlom nastal ve filmu ONCE UPON A TIME IN AMERICA od režiséra Sergio Leona, poté dostal nabídku na roli postavy Dustina Donovana v seriálu AS THE WORLD TURNS, kde hrál několik let.

Po opuštění pořadu začal hrát Bloom v lokálních televizních filmech jako CRASH COURSE (1988), DANCE TIL DAWN (1988) a DESPERATE FOR LOVE (1989). Tyto filmy otevřely Bloomovi bránu k rolím v seriálech jako MELROSE PLACE, 2000 MALIBU ROAD, CSI: MIAMI, LAW & ORDER: SPECIAL VICTIMS UNIT, DRIVE a seriál OZ z produkce HBO.

Bloom začal zlepšovat svou daberskou kariáru v herních projektech a animovaných filmech. V roce 2009 propůjčil svůj hlas postavě jménem Alex Shephard ve známé horrorové hře Silent Hill: Homecoming a postavě jménem Jonas Sparow v seriálu Dollhouse od Josse Whedona.V roce 2010 se objevil v akčním béčkovém filmu A-TEAM, kde ztvárnil zápornou postavu jménem Pike. Momentálně se objevuje v řadě rolích, ať už herních nebo těch televizních.
Bez komentáře :-).
Túto osobnosť můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.